Moze kazdy cos napisze o dyrygencie

Re: Moze kazdy cos napisze o dyrygencie

Postautor: Morpheus » 23 kwie 2008, 10:55

Post został częściowo wykasowany z powodów jakie podałem. To co napisałeś o tym dyrygencie to prawda, ale nie można w ten sposób. Alkoholizm jest uznany za jednostkę chorobową. I piętnowanie kogoś za to że jest chory jest nie na miejscu.
Co do reszty postu - można było zostawić. Ale walczenie ze wszystkimi na raz chyba nie jest dobre. Przyjdzie czas i na innych.
Na razie mamy wielki pożar w FŁ. Ogień sie bardzo rozprzestrzenia. I ciężko go będzie ugasić. Mam nadzieje, że forum przekształcić w ogólnopolski związek, który będzie bronił praw muzyków.

Pozdrawaim
Admin
Awatar użytkownika
Morpheus
Administrator

Postautor: strzala » 23 kwie 2008, 14:03

Masz racje może trochę przesadziłem a to żeby powstał ogólnopolski zwiazek muzykow ta sprawa jest juz dosc dawno omawiana w innych orkiestrach troche wiem na ten temat w orkiestrze ktorej pracuje staramy sie nawiazac kontakty z innymi wlasnie w tej sprawie tylko ze bardzo wolno to idzie ludzie maja jakies blokady czego nie potrafie zrozumiec psiocza na dyrygentow ale cokolwiek zrobic to jest problem .
strzala
Aktywny

Postautor: Platnik » 23 kwie 2008, 22:27

To co sie dzieje w Łodzi będzie idealnym scaleniem działań. Już nie da sie tego zatrzymać. powstanie ogólnopolskiego związku muzyków jest PEWNE!
Skoro mamy poparcie największej centrali związkowej w Europie(Niemcy) pokazuje, ze problem jest nie taki błachy.
To zasługa Tych Panów. Zjednoczymy się na przyszłość
Awatar użytkownika
Platnik
Administrator

Postautor: mefisto » 23 kwie 2008, 22:32

Może honorowym patronem zrobimy TW.
:lol:
Nikt, tak jak on, nie zjednoczył muzyków.
Awatar użytkownika
mefisto
Moderator

Postautor: Hyacinthus » 25 kwie 2008, 13:09

"CHonorowy Członek" zabrzmi w tym kontekście lepiej :roll:
Hyacinthus
Zaangażowany

Poprzednia

Wróć do Zapraszamy na Forum